سوران سرویس ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است ، برای مطالعه ، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش های فروشگاهی و همچنین برای خدمات پس از فروش ، اطلاعاتی مانند آدرس ، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است . کلیه فعالیت‌های سوران سرویس قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد . وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی برای خرید و خدمات پس از فروش الزامی می باشد . مشتریان می‌توانند آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و سوران سرویس تنها برای ارسال همان سفارش ، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

همچنین سوران سرویس ممکن است برای ارتباط با مشتریان ، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها  و اخبار ، خدمات و سرویس‌های ویژه یا تخفیفات ، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید . شما با استفاده از این سایت و ارائه اطلاعات شخصی خود به ما این اجازه را می دهید که با شما ارتباط الکترونیکی برقرار کرده و شما را در جریان اخبار و آخرین تغئیرات قرار دهیم و اگر مشکل امنیتی در سایت مشاهده شود ما آن را به صورت اعلامیه در سایت و یا از طریق ایمیل شما ، اطلاع رسانی خواهیم کرد . در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل ها و پیامک‌ها نداشته باشند ، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه را لغو کنند .

توجه داشته باشید که  28111413-021 تنها شماره‌ای  است که سوران سرویس از طریق آن با کاربران و مشتریان خود در ارتباط می باشد . بنابراین برقراری هرگونه ارتباط تحت عنوان سوران سرویس ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام این شرکت است و در صورت دریافت هرگونه تماس و یا پیامک ، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@sooranservice.com اطلاع دهید .

سوران سرویس ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند . همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر ، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد ، سوران سرویس می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

هر جا که رمز ورودی به شما ارائه شده ( یا خود انتخاب کرده‌اید ) ، این رمز ورود شما را قادر خواهد ساخت تا به بخش‌های مشخصی از سایت ما دسترسی داشته باشید ، حفظ و نگهداری از این رمز ورود بر عهده شخص شما خواهد بود . متأسفانه انتقال اطلاعات از طریق اینترنت کاملاً امن نیست. علی رغم اینکه ما همه تلاشمان را جهت حفاظت از اطلاعات شخصی شما به کار می‌گیریم، نمی‌توانیم امنیت انتقال اطلاعات شما را تضمین کنیم؛ بنابراین مسئولیت هرگونه انتقال بر عهده شما خواهد بود. با دریافت اطلاعات شما ، ما از روش‌های سخت گیرانه و امنیتی در جهت تلاش برای جلوگیری از دسترسی غیر مجاز به آن‌ها استفاده خواهیم کرد . حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی ، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند . سوران سرویس هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد . شما این حق را دارید که از اطلاعات نگهداری شده خود آگاهی داشته و از ما بخواهید تا تغییراتی در آن ها ایجاد کنیم تا دقیق و به روز باشند . اگر به این امر تمایل داشتید ، ما را در جریان بگذارید . اگر ما از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شما مطلع شویم ، در اسرع وقت شما را از طریق پست الکترونیک در جریان گذاشته تا شما اقدامات مورد نیاز را انجام دهید .

سوران سرویس همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند ، اما پروتکل ، سرور و لایه‌های امنیتی سوران سرویس و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند . کوکی ها بسته‌های کوچک اطلاعاتی هستند که ما روی کامپیوتر شما ذخیره می‌کنیم . هنگامی که شما وارد سایت ما می‌شوید ، سیستم ما کوکی هایی را روی کامپیوتر شما ذخیره خواهد کرد . مگر اینکه مخالفت خود را هنگام ارائه اطلاعات خود به ما اعلام کرده باشید . کوکی ها به دفعات بعدی بازدید از سایت سرعت بیشتری می‌دهند . همچنین کوکی ها به ما اجازه می‌دهند تا بتوانیم ترافیک سایت را کنترل و نظارت کرده و محتوای سایت را برای شما شخصی سازی کنیم . شما می‌توانید با فعال کردن تنظیمات خاص در مرورگر کامپیوتر خود از ذخیره کوکی ها جلوگیری کنید ، در این صورت ممکن است نتوانید از برخی قابلیت‌های ویژه سایت ما استفاده نمایید.

سوران سرویس برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خدماتی در شان مشتری و خریدی امن ، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد .

ما حق تغییر قوانین “حریم خصوصی” را بر اساس سیاست و صلاحدید شرکت برای خود محفوظ می داریم . پس از تغییرات ، تاریخ و متن آخرین تغییر در پائین صفحه درج می گردد.