ساعات کار بخش پشتیبانی و گارانتی :

روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 لغایت 17 و روزهای پنجشنبه از ساعت 8 لغایت 13 می باشد.

مشتریان محترم توجه داشته باشند که تاریخ گارانتی مدت زمانی است که روی کارت گارانتی درج شده و این تاریخ گارانتی ارتباطی به تاریخ خرید یا فاکتور فروشگاه ندارد.

شرایط تعویض دستگاه :
در مواردی که گوشی از ابتدای راه اندازی ، دارای ایراد سخت افزاری ناشی از تولید باشد و مشتری ظرف 7 روز از تاریخ فاکتور و یا فعالسازی دستگاه هر کدام که به تشخیص کارشناس فنی محرز گردد و دستگاه را به مرکز خدمات ارائه نماید مشروط به تایید کارشناس فنی و مدیر خدمات مشتریان و طبق سایر ضوابط گارانتی دستگاه وی تعویض خواهد شد.

شرایط گارانتی شرکت سوران سرویس :
1. گارانتی ، ضمانت و کلیه خدمات پس از فروش شرکت شامل محصولات تقلبی و فاقد کارت گارانتی نمی گردد و تشخیص و بررسی درست عیوب دستگاه به عهده کارشناسان مربوطه شرکت می باشد.
2. صدمات فیزیکی و ضایعات ناشی از هرگونه ضربه خوردگی ، افتادگی یا سقوط دستگاه ، تماس با نفوذ آب یا هرگونه مواد شیمیایی یا مشابه ، احتراق آتش یا حرارات زیاد ، گرد وغبار شدید ، هرگونه نوسانات برقی ، رعد و برق و حوادث طبیعی یا تحت فشار قرار گرفتن دستگاه شامل گارانتی نمی‌باشد.
3. هرگونه سایش و یا رنگ پریدگی یا خوردگی دستگاه بر اثر استحکاک تدریجی طبیعی بوده و شامل گارانتی نمی‌باشد.
4. استفاده نادرست از دستگاه یا مواردی خارج از سازگاری و استانداردهای تعیین شده در دفترچه راهنمای دستگاه شامل گارانتی نمی‌باشد.
5. اقدام به سرویس یا هرگونه تعمیر ، بازشدگی و دخالت یا دستکاری دستگاه توسط اشخاص متفرقه یا نمایندگان غیر مجاز این شرکت ابطال گارانتی شرکت سوران سرویس را در پی خواهد داشت.
6. وارد شدن خدشه یا کنده شدن و پارگی بر چسب سریال یا هولوگرام به روی دستگاه یا کارت گارانتی یا برگه ضمانت کالا به هر شکل ابطال گارانتی شرکت سوران سرویس را در پی خواهد داشت.
7. مشکلات ناشی از خدمات رسانه ای شرکت های نرم افزاری یا مشکلات ناشی از خدمات دانلودهای غیر مجاز یا متفرقه از سایت ها و برخی نرم افزارهای موجود به روی برخی اپلیکیشن هایی که مورد تایید شرکت نیست، شامل گارانتی نمی‌باشد.
8. هر گونه خرابی بر اثراستفاده از باطری و لوازم جانبی هایی که مورد تایید شرکت نمی باشند، ابطال گارانتی شرکت سوران سرویس را در پی خواهد داشت.
9. در زمان پذیرش و یا تحویل دستگاه ارائه کارت گارانتی معتبر و رسید خدمات الزامی می باشد و در غیر اینصورت هزینه تعمیرات طبق فاکتور از مشتری دریافت می گردد.
10. روت شدن دستگاه و نصب رام های غیراصلی بر روی گوشی و یا تبلت و هرگونه عمل قفل گشایی های غیر مجاز به سبب اینکه موجب کاهش ضریب ایمنی دستگاه می گردد و به اصطلاح دستگاه ( Brick ) می گردد، موجب ابطال گارانتی شده و هزینه های آن طبق فاکتور از مشتری دریافت خواهد شد .
11. لازم به ذکر است هزینه های کمتر از مبلغ 1.000.000 ریال به مشتری اعلام نخواهد شد و مبالغ بالای 1.000.000 ریال هزینه تعمیرات قبل از هرگونه اقدام به مشتری اعلام می گردد .
12. خراب شدن یا سوختگی پیکسل یا خط افتادگی یا هرگونه تغییر رنگ به روی صفحه نمایش شامل گارانتی نمی‌باشد.

13. در صورتیکه حین تعمیرات به دستگاه خسارتی وارد گردد، جبران خسارات وارده تا حصول رضایت مشتری بر عهده شرکت می باشد.
14. مدت زمان خدمات پس از فروش موبایل بر روی کارت گارانتی درج شده است.
15. کارت ضمانت به همراه دستگاه زمان فروش به مشتری ارائه می گردد.
16. مشتری در هنگام خرید باید از سلامت فیزیکی دستگاه اطمینان حاصل نماید.
17. مشتری می تواند با دفاتر خدمات پس از فروش موبایل سوران سرویس تماس حاصل نموده و یا به نزدیکترین نمایندگی خدمات پس از فروش مراجعه نماید.
* کلیه شعب و نمایندگی های سوران سرویس نویان ،ملزم به رعایت موارد فوق می باشند.
همچنین لازم به دکر است مسئولیت کلیه هزینه های مربوط به ارسال کالا به مرکز گارانتی و خدمات و برگشت آن به عهده مشتری می باشد .

در حال حاضرمشتریان گرامی می توانند با شماره تماس 28111413-021 در ساعات اداری شرکت و یا به صورت آنلاین بر روی سایت از آخرین وضعیت گوشی ارسالی خود اطلاعات لازم را کسب نمایند .

در صورت برطرف نشدن مشکل یا ثبت هر گونه شکایت در سوران سرویس و یا نیاز به بررسی مجدد از روش های ذیل اقدام فرمایید :
تماس با شماره تلفن 28111413-021
ارسال متن شکایت با موضوع شکایت به ایمیل info@sooranservice.com
مراجعه حضوری به خدمات پس از فروش شرکت واقع در تهران ، خیابان دکتر شریعتی ، خیابان شهید محمود گل نبی ، پلاک 40 ، بلوک شرقی ، طبقه 6 ، واحد 602، واحد پشتیبانی و دریافت و تکمیل فرم شکایت و تحویل به کارشناس فنی و مدیر خدمات مشتریان شرکت سوران سرویس

مراحل رسیدگی
بعد از دریافت شکایت در کمترین زمان ممکن با مشتری تماس گرفته و توضیحات احتمالی و تکمیلی از مشتری دریافت و ثبت سیستمی می گردد .
سپس متن شکایت جهت رسیدگی به مدیریت بخش خدمات پس از فروش و مدیریت شرکت سوران سرویس ارسال می گردد .
روند رسیدگی و پیگیری حدود ۲ روز کاری بوده و نتیجه متعاقبا اعلام می‌ گردد .