منشور مشتریان سوران سرویس نویان

شرکت سوران سـرویس به مـنظور ایجاد اطمینان برای اسـتفاده مشتریان مـحترم از خـدمات گارانتی و کسب رضایت ایـشان، تعهد دارد تا ایشـان را نسبت به حقوق خود در استفاده از گارانتی تلفن همراه آگاهـی بـخشد. در این راستا به عنوان معدود شرکت­ هایی که در این مسیر گام برداشته ­اند، شرایط و مزایای گارانتی خود را تحت”منشور حقوق مشتریان” تقدیم می‌­نماییم.امید است با جلب رضایت شما مشتریان محترم، در رسیدن به اهداف خود موفق عمل کنیم .

  1. شرکت متعهد می‌گردد، تضمین نماید رفتار کلیه کارکنان با مشتریان شرکت مناسب و همراه با احترام باشد.
  2. شرکت متعهد می‌گردد، کلیه شکایات مشتریان در حیطه خدمات ارائه شده توسط شرکت را دریافت و در اسرع وقت بررسی نموده و نتیجه را به مشتری اعلام می‌نماید
  3. شرکت متعهد می‌گردد در طول مدت 18 ماه ضمانت، مسئولیت هر نوع نقص یا عیب ذاتی (ناشی از طراحی، مونتاژ و تولید) که در محصولات فروخته شده تحت پوشش شرکت وجود دارد را طبق مفاد ضمانت‌نامه پذیرفته و ایرادات مربوطه که مانع از استفاده مطلوب از محصول و یا موجب کاهش ارزش معاملاتی کالا شود را بطور رایگان برطرف کند.
  4. با توجه به مورد 3 شرکت بعنوان تولید کننده متعهد می‌گردد پس از پایان دوره 18 ماهه ضمانت تلفن همراه انجام تعمیرات و تأمین قطعات و پشتیبانی به مدت 10 سال پس از تاریخ خرید را با دریافت هزینه مصوب اتحادیه انجام دهد .
  5. در شرایطی که کارشناس فنی شرکت پس از 3 مرتبه پذیرش دستگاه مشکل را از یک نوع ایراد سخت افزاری تشخیص دهد تلفن همراه مشتری تعویض خواهد شد.
  6. قطعات مصرفی در صورتی که ناشی از عیب موجود در محصول یا قطعه باشد مشمول ضمانت خواهد بود.
  7. شرکت بعنوان تولید کننده متعهد می‌گردد در صورت تعدد و فراگیر بودن عیب و یا نقیصه در کالاهای عرضه شده نسبت به اعلام فراخوان آن کالا با اطلاع رسانی مناسب و فراگیر از طریق سایت شرکت، فضای مجازی و پنل پیامکی اقدام نماید.
  8. شرکت متعهد می‌گردد چنانچه تعمیر کالای ارسالی به تعمیرگاه بیش از 14 روز کاری بطول بیانجامد به دلیل طولانی شدن زمان تعمیر، غیر قابل استفاده بماند، حسب درخواست مصرف‌کننده و طبق تعهدات جبران خسران نماید
  9. شرکت متعهد می‌گردد چنانچه انجام تعهدات به دلیل حوادث غیر مترقبه و غیرقابل پیش بینی ناممکن باشد و ارائه تعهدات به حالت تعلیق درآید، مدت تعلیق را به دوره ضمانت افزوده می‌شود.
  10. درصورت بروز خسارت برای محصولات مصرف کننده در زمان تعمیرات واحد خدمات پس از فروش و نمایندگی های مجاز آنها موظف به جبران خسارت می‌باشند.
  11. شرکت متعهد می گردد خدمات تعمیرات را برای گوشی های فاقد گارانتی طبق مصوبات دستگاه های نظارت مربوطه انجام دهد
  12. کلیه خدمات فنی ارائه شده و قطعات تعویض ­شده دستگاه هایی که شامل گارانتی سوران سرویس نمی‌باشند، تا 3 ماه شامل ضمانت می ­باشد.
  13. در صورت بروز ایراد ذاتی دستگاه در 24 ساعت اول استفاده ،دستگاه تعویض شده یا مبلغ پرداخت شده به مشتری عودت داده خواهد شد.
  14. شرکت در قبال دریافت فرم تکمیل شده اظهارات مشتری و دریافت گوشی، موظف به ارائه رسید پذیرش می ­باشد.
  15. شرکت و نمایندگی ها موظف به اعلام حدود هزینه قبل از شروع تعمیرات می باشند.
  16. حداکثر زمان تعیین تکلیف و پاسخ ­دهی اولیه به مشتری 3 روز کاری می ­باشد.
  17. در طول دوره 18 ماهه گارانتی، چنانچه گوشی پذیرش شود و پس از سپری شدن فرایند کارشناسی فنی، اطمینان حاصل گردد ایراد با تعمیرات قابل رفع نمی ­باشد و دستگاه تلفن همراه پذیرش شده مشمول شرایط ابطال گارانتی نباشد، شرکت موظف است، دستگاه مذکور را با دستگاه جدید با همان مدل ( در صورت امکان ) تعویض نماید. بدیهی است، در صورت تعویض با دستگاه مدل بالاتر، مبلغ مابه­ التفاوت می ­باید از سوی مشتری پرداخت گردد.قابل ذکر است که این قانون شامل لوازم جانبی نمی باشد.

   

 • کلیه شعب و نمایندگی­ های شرکت سوران سرویس، ملزم به رعایت موارد فوق می­ باشند.