اخبار, تکنولوژی, تلفن همراه

واتساپ در حال کار روی ویژگی واکنش به پیام‌ها با ایموجی است

واکنش به پیام‌ها با ایموجی

واتساپ در حال کار روی ویژگی جدیدی با نام واکنش به پیام‌ها است که احتمالا شباهت زیادی به قابلیت واکنش به پیام‌ها در اینستاگرام دارد و با آن کاربران می‌توانند با ایموجی به پیام ارسال شده واکنش نشان دهند.

طبق گزارش‌های منتشرشده، واتساپ در حال کار روی ویژگی جدیدی با نام واکنش به پیام‌ها است. واکنش به پیام‌ها در واتساپ دقیقا همان چیزی است که در حال حاضر اینستاگرام، اسلک، مایکروسافت تیمز از آن استفاده می‌کنند و به کاربران امکان می‌دهد تا به پیام ارسال شده با ایموجی واکنش نشان دهند.

ویژگی یادشده برای اولین بار توسط سایت WABetainfo مشاهده شد، این وب‌سایت به‌صورت اختصاصی روی اخبار واتساپ تمرکز دارد. به گزارش سایت WABetainfo ویژگی واکنش به پیام‌ها به‌زودی و در به‌روزرسانی‌های آینده برای کاربرانی که از نسخه‌ی بتا استفاده می‌کنند، در دسترس قرار خواهد گرفت.

در حال حاضر هنوز نمی‌دانیم ویژگی واکنش به پیام‌ها به چه شکلی در واتساپ پیاده‌‎سازی خواهد شد. تصویری که توسط سایت WABetainfo به اشتراک گذاشته شده است، فقط به این موضوع اشاره می‌کند که کاربران برای نمایش قابلیت واکنش به پیام‌ها با ایموجی باید واتساپ خود را به‌روزرسانی کنند.

بعد از انتشار ویژگی واکنش به پیام‌ها، اگر به پیام کسی واکنش نشان دهید و واتساپ طرف مقابل به‌روز نباشد، با نمایش پیامی از کاربر می‌خواهد تا واتساپ خود را به‌روز کند. در حال حاضر مشخص نیست این ویژگی چه زمانی به‌صورت عمومی در دسترس قرار خواهد گرفت؛ اما اگر از نسخه‌ی بتا استفاده می‌کنید احتمالا به‌زودی امکان استفاده از ویژگی یادشده را خواهید داشت.

ارسال عکس و ویدئو یکبار مصرف

واتساپ به‌تازگی ویژگی ارسال عکس و ویدیوی یکبارمصرف را در اختیار کاربران قرار داده و در حال کار روی اضافه کردن رمزگذاری سرتاسر به بخش تهیه فایل پشتیبان است. از ویژگی‌های قابل توجه دیگری که اخیراً به واتساپ اضافه شده‌اند می‌توان به بهبود تجربه کلی تماس‌های گروهی و ارسال تصاویر با کیفیت بالا اشاره کرد. در نهایت باید به این موضوع اشاره کرد واتساپ به‌زودی به کاربران امکان می‌دهد تا تاریخچه کامل چت‌های خود را از آیفون به اندروید منتقل کنند؛ البته این کار از طریق کابل صورت می‌گیرد.

نظر شما کاربران زومیت در مورد تغییرات و سرعت گرفتن توسعه ویژگی‌های جدید واتساپ چیست؟ آیا واتساپ می‌توانند با این ویژگی‌های جدید در رقابت با تلگرام حرفی برای گفتن داشته باشد؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *